Niesamowity sukces szachistów SP Nr 24

Niesamowity sukces szachistów SP Nr 24

Dnia 18 listopada 2019 roku reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 24 wzięła udział w Mistrzostwach Tarnowa – Igrzyskach Dzieci – szachy drużynowe. Turniej został rozegrany w sali parafialnej kościoła pod wezwaniem bł. Karoliny w Tarnowie. Uczniowie naszej szkoły osiągnęli NIEBYWAŁY SUKCES – ZAJMUJĄC 1 MIEJSCE! Reprezentacja szkoły wystąpiła w składzie: Urszula Urbaś (5B), Karolina Chrobak (6B), Mateusz Łabno (6A), Jakub Hajduk (6B). Należy podkreślić fakt, iż zdeklasowaliśmy naszych przeciwników, wygrywając wszystkie 8 meczów szachowych (na 8 rozegranych), a moi zawodnicy zwyciężyli w 31 partiach na 32 rozegrane! Teraz czas na walkę w finale wojewódzkim… Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunem drużyny jest Pan mgr Tomasz Maciąg.