Pierwszy Dzień Wiosny w SP Nr 24

Pierwszy Dzień Wiosny w SP Nr 24

Dnia 21 marca 2019 roku najmłodsza społeczność Szkoły Podstawowej Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Tarnowie, uroczyście obchodziła pierwszy dzień wiosny. Organizatorem spotkania był szkolny bibliotekarz, Pan mgr Adam Dudek. Motywem przewodnim spotkania było oczywiście poszukiwanie pierwszych oznak wiosny, przywoływanie jej pięknymi piosenkami, które wykonywali wszyscy uczestnicy. Zaczarowani zostaliśmy opowiadaniem o wiośnie, które prezentował pan bibliotekarz. Na sam koniec niespodzianką dla wszystkich był „Wiosenny pokaz mody” zaprezentowany przez uczennice klas 1A, 1B, 1C i 2A. Wszystkie Wiosenki wyglądały zjawiskowo pięknie i radośnie. Gratulujemy wspaniałych kostiumów i życzymy Wszystkim wyjątkowej, zaczarowanej, otulonej kwiatami wiosny 2019!