Podsumowanie nauki języka niemieckiego w klasach pierwszych

Podsumowanie nauki języka niemieckiego w klasach pierwszych

W dniach od 11 do 13 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 24 odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia z języka niemieckiego w klasach: 1A, 1B, 1C, było to podsumowanie naszej całorocznej pracy. Uczniowie przez cały rok zbierali naklejki – Stickers za aktywność oraz wytężoną pracę na lekcji i wklejali je do zeszytów. W klasie 1A zwyciężczynią okazała się Aleksandra Stawarz, w 1B Eryk Michalski, a w klasie 1C Dorota Zając. Gratulujemy – Herzlichen Glueckwunsch!  Zapraszam do obejrzenia zdjęć oraz filmiku z nagraniem ostatniej piosenki, jaką dzieci się uczyły pt. „Meine Familie”. Zajęcia prowadziła przez cały rok szkolny Pani mgr Dominika Woskowicz.


Podkład muzyczny: Podręcznik do klasy: 1, szkoła podstawowa kl. 1 – 3: ABC Deutsch, autorzy: Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło, Marta Kozubska