Podsumowanie projektów z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości

Podsumowanie projektów z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości

Dnia 12 czerwca 2018 roku w sali teatralnej Szkoły Podstawowej Nr 24 odbyło się podsumowanie projektów: „Świętujemy Niepodległą” i „Na stos rzuciliśmy swój życia los”.za rok szkolny 2017/2018. Zaprezentowano prace uczniów w kategoriach: utwór literacki – wiersz, plakat, prezentacja multimedialna, gazetka tematyczna; wręczono im nagrody książkowe i dyplomy. Przypomniano, w jakich formach młodzież podejmowała działania, które związane były z odzyskaniem przez Polskę NIEPODLEGŁOŚCI – zajęciach w: bibliotece, muzeum, teatrze. W trakcie tego spotkania uczniowie wykonali utwory o tematyce patriotycznej, które zostały nagrodzone na konkursach piosenki w rywalizacji międzyszkolnej.  Przedstawiciele poszczególnych klas nagrodzili wyróżnionych brawami i wspólnie, przy akompaniamencie zaśpiewano: „Szarą piechotę”, „My, pierwsza brygada”, „Pierwszą kadrową”  oraz utwór: „Przybyli ułani”. Opiekę nad projektami sprawuje Pani mgr Marta Sak, oprawa muzyczna Pani mgr Aneta Łabno.
Nagrodzeni uczniowie:
Katarzyna Wiśniowska III C, Karolina Zając VI a, Anna Biel III H, Ola Radwańska III C, Małgorzata Woźniak III C, Jakub Kania III C, Zofia Wcisło IVa, Michał Wałaszek II B, Damian Manijak II E, Kacper Łazarz II E, Hubert Klimczak IIE oraz Kacper Duras III B.