POMAGANIE MAMY WE KRWI

POMAGANIE MAMY WE KRWI

Przez cały tydzień od 28.11 do 05.12.2017 nasi uczniowie (wolontariusze) z klasy IIIh (gimnazjum) pod opieką pani mgr Joann Przygody wraz z wolontariuszami z III LO przygotowali ponad 500 paczek Mikołajkowych w ramach akcji „Wszystkie Dzieci są Kochane” realizowanej po raz XIX przez Towarzystwo Powszedniej Pomocy ‘’SERCE” przy współudziale darczyńców z wielu szkół z Tarnowa i powiatu.
Nasi wolontariusze brali również czynny udział w finale akcji, która miała miejsce 6.12.2017r.  w  Hali Sportowo-Widowiskowej TOSiR przy ul. Krupniczej. Całą imprezę  prowadzili Natasza Duch – uczennica klasy IIIh naszej szkoły i Filip Olszówka z III LO.
Dziękujemy klasie III H za bezinteresowne poświęcenie wolnego czasu i wielkie serducha.
Ogromne podziękowania kierujemy również do uczennicy klasy IV Madzi Cybroń i jej partnera tanecznego Wojtka Paryża oraz do Natalki i Sandry Pikul z klasy 7D – za to że swoimi pięknymi występami  wzbogacili finał akcji. Dziękujemy również rodzicom w/w uczniów za święcony czas. Podziękowania kierujemy także do Samorządu Uczniowskiego, który ze wspaniałym rezultatem pod opieką pani mgr Dagmary Sutkowskiej zorganizował zbiórkę artykułów do paczek wśród uczniów naszej szkoły.