POMÓŻMY NASZEJ UCZENNICY – NINIE CIUPEK!!!

POMÓŻMY NASZEJ UCZENNICY - NINIE CIUPEK!!!

Zapraszamy 6 grudnia 2019 roku, od godziny 11.00 do Szkoły Podstawowej Nr 24. W tym dniu można u nas kupić przepyszne ciasta, piękne kartki i stroiki świąteczne. Dochód z kiermaszu w całości zostanie przeznaczony na leczenie chorej NINY CIUPEK, byłej uczennicy naszej szkoły. Zapraszamy i zachęcamy do wsparcia. Uczniowie klasy 5B przygotowywali dziś na ten cel kartki i stroiki świąteczne. Dzielnie pomagały im w tym mamy, Pani Alina Wermińska i Pani Katarzyna Wrzos.
Nina Ciupek to 26-letnia młoda kobieta, matka, kiedyś uczennica Gimnazjum Nr 2 w Tarnowie. Od kilku miesięcy zmaga się z okropną chorobą, która odbiera jej siły, zdrowie, ale nie chęć do walki i życia! Pomóżmy, bo przecież DOBRO POWRACA!
Zróbmy Ninie prezent na MIKOŁAJKI!
LICYTACJA NA RZECZ NINY – ZOBACZ
Wszystkie ręce na pokład – była uczennica Szkoły Podstawowej Nr 24 potrzebuje pomocy, wywiad w RDN – ZOBACZ