Przedstawienie Szkolnego Koła Teatralnego

Przedstawienie Szkolnego Koła Teatralnego

Dnia 19 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 24 aktorzy ze Szkolnego Koła Teatralnego przedstawili dwie zimowe inscenizacje: ,,Jak Pani Zima bałwanka w lesie zostawiła” i ,,Witaj nam zimo”. Zaproszeni uczniowie klas I – III z ogromnym zainteresowaniem oglądali historię dzielnego bałwanka Tolka i sarenki, która wpadła w zaspę i się poraniła. Następnie młodzi artyści zaprezentowali widowisko o Pani Zimie, która przynosi mróz, opady śniegu oraz wesołe zabawy na nartach, łyżwach i sankach. Aktorzy poprzez krótkie dialogi, taniec i piosenki dostarczyli widzom sporo radosnych przeżyć i wzbogacili ich wiedzę na temat charakterystycznych cech zbliżającej się pory roku, jaką jest zima. Oklaski oraz zadowolenie na twarzach oglądających przedstawienia były nagrodą dla małych artystów i ich opiekunów.