Sukcesy uczniów SP Nr 24 w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego

Sukcesy uczniów SP Nr 24 w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły, że Jakub Cygan z klasy 3E gimnazjum został zwycięzcą V Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjalistów oraz uczniów klas 7 szkół podstawowych ‘Let’s crack a few books’, zaś wyróżnienie w tym konkursie uzyskała Weronika Węgrzyn z klasy 3H. Konkurs zorganizowany został przez Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Tarnowie. Konkurs przebiegał w dwóch etapach: etap pierwszy miał miejsce w grudniu 2017 roku, a etap drugi odbył się 11 czerwca. Kuba oraz Weronika wykazali się ogromną wiedzą dotyczącą słownictwa, najważniejszych idiomów angielskich oraz najważniejszych wyrażeń językowych. Uczniów wspierała i w dniu konkursu towarzyszyła ich nauczycielka pani mgr Anna Czyż. Serdecznie gratulujemy Kubie i Weronice.