Szkolny konkurs plastyczny dla klas: 1-2 pt. „ANIOŁEK NADZIEI 2018”

Szkolny konkurs plastyczny dla klas: 1-2 pt. "ANIOŁEK NADZIEI 2018"

Od listopada 2018 roku do lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 24, po raz pierwszy przeprowadzony został konkurs dla uczniów klas najmłodszych na wykonanie sylwetki Aniołka Nadziei. Dzieci mogły realizować zadanie wspólnie z dorosłymi, wszelkimi dostępnymi technikami. Dostarczono łącznie 23 prace, zdecydowana większość to formy przestrzenne, nie zabrakło również prac płaskich. Wszystkie spełniały kryteria i wykonane zostały na bardzo wysokim poziomie. Komisja uznała jednogłośnie, że wszystkie prace zasługują na wyróżnienie i upominek. Autorom prac serdecznie gratulujemy! Organizatorkami konkursu były wychowawczynie klas 1 – 2, Panie: mgr Nina Prusak, mgr Agnieszka Tarczoń, mgr Elżbieta Wilk oraz mgr Marlena Kukiełka.
Prace wykonali:
Klasa 1A: Tomasz Zaranek, Jakub Wantuch, Emilia Przybyło, Emilia Ziółkowska, Matylda Kozioł, Aleksandra Stawarz, Alicja Zielińska,
Klasa 1B: Amelia Wałęga, Grzegorz Stelmach, Eryk Michalski, Nina Zielińska, Aleksandra Ziejka, Amelia Lubera, Pola Fitt, Jakub Augustyn,
Klasa 1C: Marlena Zyguła, Adrianna Damian,
Klasa 2A: Hanna Porębska, Zofia Ciuruś, Amelia Lechowicz, Marcel Kurczab, Lena Gąsior, Wojciech Cyga.