Szkolny Przegląd Piosenki Świątecznej

Szkolny Przegląd Piosenki Świątecznej

Dnia 16 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 24, uczniowie klas 1 – 3 zaprezentowali swoje umiejętności wokalne podczas Szkolnego Przeglądu Piosenki Świątecznej, zorganizowanego przez uczniów klas 2B i 2C. Wszyscy  wykazali się dużą pomysłowością, wyobraźnią i wspaniale zaśpiewali  utwory o tematyce świątecznej. Podczas spotkania można było posłuchać  kolęd, pastorałek oraz  innych utworów wprowadzających w świąteczny nastrój. Każda klasa przygotowała swoją aranżację do wybranego utworu. Występy nagrodzone były gromkimi brawami. Impreza szkolna wprowadziła wszystkich w świąteczny i radosny nastrój.  Za wspaniałe wykonanie utworów klasy otrzymały dyplomy. Nad przebiegiem imprezy czuwały Panie: mgr Agnieszka Tarczoń i mgr Elżbieta Wilk.