Tydzień Życzliwości 2020

Tydzień Życzliwości 2020

W dniach 16 – 20 listopada 2020 roku, jak co roku, organizowaliśmy w Szkole Podstawowej Nr 24 – Tydzień Życzliwości. W tym roku pod hasłem „#Słowa mają moc”. W obecnej sytuacji okazywanie sobie życzliwości jest bardzo potrzebne. Dlatego zachęcaliśmy, aby poprzez drobny gest, miłe słowo, ciepły uśmiech, uprzejmość, czy przyjazne nastawienie tworzyć atmosferę życzliwości. Przygotowaliśmy różne propozycje realizacji. Wiele osób z naszej społeczności szkolnej zaangażowało się czynnie w proponowane przedsięwzięcia, czego doskonałym przykładem było mnóstwo nadesłanych prac, które umieszczaliśmy sukcesywnie na fanpagu szkoły. Dziękujemy wszystkim za tak aktywne uczestnictwo. Życzymy wszystkim i każdemu z osobna ludzkiej życzliwości na co dzień i zapraszamy do dzielenia się nią. „Pamiętajmy, dobra energia, którą skierujemy w świat wróci do nas ze zdwojoną siłą” – Wasi pedagodzy szkolni: mgr Marta Manijak, mgr Małgorzta Salczyńska.
Galeria 1 – ZOBACZ
Galeria 2 – ZOBACZ
Galeria 3 – ZOBACZ
Galeria 4 – ZOBACZ
Galeria 5 – ZOBACZ