Tydzień Życzliwości

Tydzień Życzliwości

W dniach od 18 do 22 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 24 obchodziliśmy Tydzień Życzliwości. Zachęcaliśmy do okazywania sobie życzliwości na co dzień, przypominając jak ważny jest uśmiech, dobre słowo, pomocny gest. W ramach tego przedsięwzięcia klasy wymieniały się jak co roku symbolicznymi słońcami. Odbyła się akcja  „Weź ze sobą dobre słowo i podaj dalej”( każdy mógł zabrać ze sobą pozytywne hasło i przekazać innej osobie) oraz akcja „Podejdź i napisz coś miłego’ (możliwość napisania  pozdrowień). Uczniowie klas I – III mogli zrobić sobie zdjęcie w Fotobudce Życzliwości- co oczywiście do czegoś  ich zobowiązuje.  Wiele radości sprawiła, szczególnie młodszym uczniom, Taneczna Przerwa oraz obchody Dnia Pluszowego Misia (każdy mógł przynieść do szkoły ulubioną przytulankę). Pamiętajmy, że każdy człowiek  potrzebuje życzliwości, więc dzielmy się nią obficie. Akcję przygotowali: pedagodzy szkoły: Pani mgr Małgorzata Salczyńska i Pani mgr Marta Manijak oraz opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: Pani: mgr Dagmara Sutkowska i Pani mgr Katarzyna Wójcik.