Uczniowie 7A i 7C SP Nr 24 na zajęciach terenowych z geografii

Uczniowie 7A i 7C SP Nr 24 na zajęciach terenowych z geografii

Dnia 26 kwietnia 2018 roku uczniowie klas 7A i 7C Szkoły Podstawowej Nr 24 pod opieką Pani mgr Dominiki Woskowicz i Pana mgr Tomasza Maciąga odbyli zajęcia terenowe z geografii na terenie Tarnowa. Pierwszą lekcją były zajęcia z meteorologii i klimatologii w Stacji Hydrologiczno – Meteorologicznej Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej przy Alei Piaskowej. Uczniowie zapoznali się z urządzeniami i sposobami pomiaru zjawisk meteorologiczno – hydrologicznych. Drugą lekcją były zajęcia z geografii przemysłu, które odbyły się w Miejskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej przy ulicy Spokojnej. Tu z kolei mogli zobaczyć jak wygląda proces wytwarzania energii elektrycznej i ciepła dla mieszkańców miasta Tarnowa i okolic.


<a href=”http://www.freepik.com”>Designed by Pressfoto / Freepik</a>