Uczniowie klas 1 SP Nr 24 na festynie ,,Bądź bezpieczny maluchu w drogowym ruchu”

Uczniowie klas 1 SP Nr 24 na festynie ,,Bądź bezpieczny maluchu w drogowym ruchu”

Dnia 28 września 2018 roku reprezentanci uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Tarnowie pod opieką Pani mgr Elżbiety Wilk i Pani mgr Patrycji Pikul wzięli udział w Festynie bezpieczeństwa ruchu drogowego organizowanego przez Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie, w hali sportowej przy ulicy Krupniczej 8a (hala TOSIR). Celem festynu było przybliżenie najmłodszym uczestnikom poprzez zabawę i rozrywkę zasad prawidłowego zachowania się w ruchu drogowym. W programie festynu znalazły się takie atrakcje jak: pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej, konkurs jazdy na rowerze, konkursy i biegi sprawnościowe, konkurs wiedzy o bezpieczeństwie. Na zakończenie spotkania uczniowie oglądali quad strażacki oraz gokart napędzany siłą mięśni. Ostatnim punktem programu było wręczenie nagród dla szkół i przedszkoli.