Uczniowie SP Nr 24 w Przedszkolu Nr 34

Uczniowie SP Nr 24 w Przedszkolu Nr 34

Dnia 25 maja 2018 roku Pani mgr Anna Czyż oraz jej uczennice z klasy 3 E: Daria Bielecka, Martyna Chmiel, Wiktoria Fila, Patricia Golema, Milena Miśtak, Aleksandra Polczyk, Gabriela Porosło, Wiktoria Szuba, Dominika Tutaj oraz Aleksandra Zyguła udały się do Publicznego Przedszkola Nr 34 w Tarnowie aby poprowadzić zajęcia w ramach współpracy naszej szkoły z przedszkolem oraz na zaproszenie Pani mgr Pauliny Baj. Tematem zajęć było słownictwo dotyczące owoców i warzyw. Dzieci miały okazję poznać nazwy swoich ulubionych owoców i warzyw. Zajęcia przebiegły w wesołej atmosferze a przedszkolaki aktywnie brały udział w ćwiczeniach przygotowanych na tę okazję. Były to: piosenka o kolorach, kolorowanie ulubionych owoców i warzyw, gra ‘what’s missing?’, tunel sprawnościowy z ukrytymi owocami i warzywami, zabawa z flashcards,  układanie owoców i warzyw w zbiory oraz głuchy telefon. Nasze gimnazjalistki świetnie się spisały i skradły serca nie jednemu przedszkolakowi. Przedszkolaki otrzymały naklejki z logo naszej szkoły, zawieszki motywacyjne oraz słodycze. Nasze uczennice wraz z panią Anną Czyż spędziły radośnie dzień wśród przemiłych przedszkolaków. Ich wspólną radość prezentujemy na zdjęciach. Dziękujemy za gościnę i tak życzliwe przyjęcie naszych zajęć. Na pewno po wakacjach odwiedzimy Was ponownie.