Wielki sukces pływaków SP Nr 24

Wielki sukces pływaków SP Nr 24
Dnia 10 stycznia 2019 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 24 wzięli udział Mistrzostwach Tarnowa młodzieży szkolnej w pływaniu indywidualnym i sztafetowym w ramach współzawodnictwa sportowego szkół w roku szkolnym 2018/2019.
Nasi c
hłopcy po ciężkiej rywalizacji w sztafecie wywalczyli: 2 miejsce.  Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Wojciech Rubacha, Kacper Sysło, Kamil Kuta, Tomasz Górski, Oliwer Porada, Arkadiusz Bielawski.
Indywidualnie nasi reprezentanci osiągnęli następujące wyniki: styl klasyczny: Wojciech Rubacha – 2 miejsce, styl motylkowy: Kacper Sysło – 2 miejsce, styl dowolny: Tomasz Górski – 2 miejsce, Arkadiusz Bielawski – 3 miejsce.
Dziewczęta w sztafecie wywalczyły – 2 miejsce, w składzie: Laura Wielgus, Maria Duda, Katarzyna Cholewa, Anna Krajewska, Gabriela Karpała, Dominika Markiewicz.
Indywidualnie – styl klasyczny: Katarzyna Cholewa – 3 miejsce, styl grzbietowy: Laura Wielgus – 3 miejsce.
Serdecznie gratulujemy Naszym medalistom i życzymy dalszych sukcesów!