Wielki sukces ucznia SP Nr 24 w konkursie “Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Wielki sukces ucznia SP Nr 24 w konkursie “Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
Dnia 15 maja 2018 roku uczeń Szkoły Podstawowej Nr 24 Kacper Przygoda z klasy 3I odebrał z rąk Pani kurator Haliny Cimer zaświadczenie zdobycia tytułu laureata w Ogólnopolskim Konkursie “Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”. W gali finałowej konkursu uczestniczyło 25 uczniów, którzy osiągnęli najwyższy wyniki procentowy od 90 do 100%. Uroczystość odbyła się w Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie. Kacprowi podczas uroczystości towarzyszyła pani mgr Marta Sak, która była jego opiekunem naukowym.