29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dnia 31 stycznia 2021 roku odbył się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego finału zbierano pieniądze na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Nasza szkoła od samego początku istnienia wspiera różne akcje charytatywne w tym również WOŚP. W tym roku pomimo pandemii uczniowie pod opieką rodziców, również z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w tą akcję. Kwestowali od wczesnych godzin porannych. Niestraszny był im mróz i wiatr, bo mają gorące i chętne do pomocy serca. Nasz szkolny sztab WOŚP reprezentowało 20 uczniów: Jakub Marczyński, Oliwia Zaranek, Marcin Tofilski, Igor Dynowski, Milena Żwirska, Stefania Widuch, Dawid Świątek, Julia Świątek, Karol Kozioł, Mateusz Kocoł, Filip Manijak, Marika Malinowska, Krzysztof Pietras, Jan Szarek, Bartek Filipczuk, Cyprian Naróg, Krystian Zięba, Jakub Strzała, Mieszko Przygoda, Bartosz Grzyb. Wspólnymi silami zebrali prawie 8 tyś zł. Szkolny sztab jak co roku organizowały Panie: mgr Aneta Górowska i mgr Joanna Przygoda. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom i ich rodzicom, że jak zwykle stanęli na wysokości zadania.