Dzień Świętego Walentego

Dzień Świętego Walentego

Dnia 14 lutego 2020 roku w Szkole Podstawowej Nr 24 obchodziliśmy Dzień Świętego Walentego, w którym przekazaliśmy życzenia tym osobom, które darzymy sympatią i przyjaźnią. Samorząd zorganizował w tym dniu specjalną Pocztę Walentynkową. Szkolny listonosz nie narzekał na brak pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy skorzystali z tej inicjatywy. Odbył się również konkurs na Walentynkowe Ciacho. Jury, które oceniało wypieki brało pod uwagę pomysłowość, wygląd i oczywiście smak. Konkurs wygrał tort Gabriela Skorczyńskiego z klasy 1B, 2 miejsce „upiekł” Alan Czerwiński z klasy 1D, a 3 Weronika Rzońca z klasy 4A oraz Hubert Chwastowski z klasy 1D. Nagrodą za pierwsze i drugie miejsce były bilety do kina oraz słodki upominek, a za trzecie bilet do bawialni „Kulka” i słodki upominek. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali słodki upominek, maskotki Świeżaki. Dziękujemy wszystkim którzy brali udział w konkursie. Wszystkie wypieki były wyśmienite! Ten miły dzień zorganizował Samorząd Uczniowski.