KOLEJNE SUKCESY MŁODYCH GERMANISTÓW SP NR 24

KOLEJNE SUKCESY MŁODYCH GERMANISTÓW SP NR 24

Dnia 13 kwietnia 2018 roku w auli PWSZ w Tarnowie odbyła się uroczystość rozdania nagród w X edycji konkursu języka niemieckiego „Fit in Deutsch”. Uczennica klasy 3I Szkoły Podstawowej Nr 24 – Aleksandra Szczebak – zajęła I miejsce na poziomie A2! Ola osiągnęła najlepszy wynik przy bardzo wysokim poziomie konkursu. Inna uczennica naszej szkoły, Julia Sus z klasy 2D, reprezentująca tym razem Pałac Młodzieży, zajęła na tym samym poziomie II miejsce. Główną nagrodą w konkursie jest darmowe podejście do certyfikatu „Fit in Deutsch 2” Goethe Institut w Krakowie.Sesja egzaminacyjna odbędzie się w Tarnowie 12 maja. Na poziomie A1 udział w konkursie brały Marlena Schab z klasy 2b i Ola Cyboroń z klasy 3C, które osiągnęły również wysoki wynik! Wir gratulieren allen Teilnehmerinnen ganz herzlich!

Więcej relacji z konkursu: 
http://www.tarnow.pl/Galeria/Galeria-Edukacja-i-Nauka/Galeria-Edukacja-i-Nauka-2018/Wreczenie-nagrod-w-X-Konkursie-Jezyka-Niemieckiego-dla-szkol-podstawowych-gimnazjalnych-i-ponadpodstawowych
http://edunet.tarnow.pl/pl/aktual/konkursy/x_konkurs_jezyka_niemieckiego_fit_in_deutsch_wyniki