I Konkurs Piosenki Obcojęzycznej dla szkół podstawowych w Szkole Podstawowej Nr 24

I Konkurs Piosenki Obcojęzycznej dla szkół podstawowych w Szkole Podstawowej Nr 24

Zaproszenie

Szkoła Podstawowa Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Tarnowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału uczniów szkół podstawowych w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej, który odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 13.00 na sali teatralnej SP Nr 24. Do udziału zapraszamy uczniów lubiących śpiewać w języku obcym. Utwory można wykonywać w dowolnym języku obcym. Zgłaszać mogą się wokaliści lub zespoły z wykonaniem jednego utworu. Pod uwagę będzie brane:

  • wykonanie w języku obcym,
  • poprawność językowa,
  • aranżacja i interpretacja utworu,
  • ruch sceniczny,
  • oryginalność wykonania.

Organizatorzy zapewniają nagłośnienie sali oraz pianino. Uczestnicy proszeni są o przygotowanie podkładu na nośniku danych. Przed rozpoczęciem konkursu istnieje możliwość odbycia próby od godz. 10.00. Liczymy na udział uczniów Państwa szkoły. Zgłoszenia na kartach uczestnictwa prosimy kierować:

  • na adres szkoły SP Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Kopernika 5, 33-100 Tarnów,
  • faksem 14 688 80 88,
  • mailem sekretsp24@umt.tarnow.pl do dnia 26 marca.

Bliższe informacje w sekretariacie szkoły. Serdecznie zapraszamy!!!
Organizatorzy: mgr Anna Czyż, mgr Aneta Łabno


<a href=”http://www.freepik.com”>Designed by www.slon.pics / Freepik</a>
Formularz zgłoszeniowy – pobierz PDF