Wielki sukces ucznia 7A w Małopolskim Festiwalu Programowania

Wielki sukces ucznia 7A w Małopolskim Festiwalu Programowania

Dnia 7 czerwca 2019 roku uczeń Szkoły Podstawowej nr 24 z klasy 7A Kamil Zaród miał przyjemność uczestniczenia w trzeciej edycji Małopolskiego Festiwalu Programowania „Małopolska koduje 2019”. Tegoroczna edycja festiwalu, odbyła się pod hasłem: „W czym zastąpią nas roboty i sztuczna inteligencja?” Celem konkursu było zwrócenie uwagi na potencjał sztucznej inteligencji jako technologi przyszłości, która coraz prężniej wkracza w szerokie obszary życia człowieka.  W tym konkursie w kategorii multimedialnej, uczeń okazał się mistrzemzajął I miejsce. Jego filmik pt. „Robo – buda”, okazał się najlepszy. Ogromne gratulacje dla Kamila za niesamowitą kreatywność! Opiekunem merytorycznym była Pani mgr Joanna Dubel – Łabędź.