MAM TALENT

MAM TALENT

Dnia 23 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej Nr 24 pedagożki  szkolne – mgr Małgorzata Salczyńska i mgr Marta Manijak zorganizowały szkolny konkurs „Mam Talent”. Podczas pierwszej części  wystąpili najmłodsi uczniowie naszej szkoły prezentując śpiew, recytację, grę na gitarze i piękne czytanie. Występy bardzo spodobały się publiczności i jury. Uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami uznania. Naszym artystom gratulujemy odwagi i talentów, a rodzicom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu swoich dzieci do występów. W drugiej części konkursu można było zobaczyć występy starszych uczniów. Były one bardzo różnorodne, poczynając od śpiewu, gry na pianinie, gitarze, po taniec nowoczesny, gimnastykę akrobatyczną, taniec towarzyski, pokaz Kung-fu. Zmagania uczniów oceniało jury w składzie: Anna Czyż, Justyna Kupiec – Doroż, Aneta Łabno oraz uczeń klasy VIII b -Karol Duda. Wszyscy występujący zaprezentowali wysoki poziom i spotkali się z ciepłym przyjęciem publiczności.
Wyróżnienia otrzymali: Natalia Nowak i Aleksandra Oleksy (6A), Weronika Sumara (3E – gimnazjum) i Jakub Wójcikowski (8B), Urszula Urbaś i Michał Cyga (4B), Wiktoria Lada (3A – gimnazjum) i Dominika Kozłowska (3E – gimnazjum).
Trzecie miejsce zajęli– Marysia Krawczyk (5B) i Mikołaj Krawczyk (8A)
Drugie miejsce – Michał Maślanka 4A)
Pierwsze  miejsce i puchar „Mam Talent otrzymali – Łucja Wrzesień (3E – gimnazjum) i Paweł Skotnicki (3A – gimnazjum).
Serdecznie gratulujemy naszym uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!