WIELKI SUKCES SZACHISTÓW SP NR 24

WIELKI SUKCES SZACHISTÓW SP NR 24

Dnia 23 października 2018 roku reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 24 wzięła udział w Mistrzostwach Tarnowa w Igrzyskach Dzieci – szachy drużynowe. Turniej został rozegrany w sali parafialnej kościoła pod wezwaniem bł. Karoliny w Tarnowie. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Urszula Urbaś (4B), Artur Kościółek (2A), Mateusz Łabno (5A), Jakub Hajduk (5B) i osiągnęła wielki sukces zajmując ostatecznie 2 miejsce. Nasi szachiści na osiem rozegranych meczów – 5 wygrali, 2 zremisowali i tylko 1 przegrali. Po zakończeniu turnieju okazało się, że nasz zespół miał tyle samo punktów, co drużyna SP Nr 14 i o końcowym wyniku musiała zadecydować dogrywka. Niestety w niej nasza najlepsza szachistka – Urszula Urbaś (7 zwycięstw, 1 porażka) przegrała nieznacznie – na czas! Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunem naszego zespołu jest Pan mgr Tomasz Maciąg.