Ogólnopolski Konkurs „Młody Innowator 2019/2020”

Ogólnopolski Konkurs „Młody Innowator 2019/2020”

Dnia 18 czerwca 2020 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 24 z klasy 7C: Dawid Świątek, Filip Manijak i Michał Polek otrzymali zaszczytny tytuł laureata, zajmując II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Młody Innowator”. Był to projekt „OPIEKUN POWIETRZA – GUARDIAN AIR „ŚWIEŻOŚĆ I CZYSTOŚĆ TO RZECZYWISTOŚĆ”. Jury Konkursu pod przewodnictwem prezes FSNT – Naczelnej Organizacji Technicznej oceniło prace wykonane przez uczniów szkół podstawowych: pod względem pomysłowości, oryginalności rozwiązania, przydatności, wpływu na poprawę warunków bezpieczeństwa, dostępności wykorzystanych materiałów, estetyki wykonania, przygotowanej dokumentacji i projektu oraz umiejętności pracy w zespole. Konkurs odbywa się pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Ministerstwa Rozwoju. Patronat medialny sprawował Przegląd Techniczny – najstarsze czasopismo techniczne w Polsce i Europie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Koordynatorem konkursu była Pani mgr Joanna Przygoda.