PO RAZ KOLEJNY WIELKIE WYRÓŻNIENIE DLA SP24!

PO RAZ KOLEJNY WIELKIE WYRÓŻNIENIE DLA SP24!

Dnia 9 lutego 2020 roku został rozstrzygnięty konkurs ORŁY EDUKACYJNE 2020 zorganizowany przez firmę Beautiful Company z Wrocławia. Po raz kolejny mam zaszczyt poinformować, że LAUREATEM tegorocznej edycji została Szkoła Podstawowa Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Tarnowie, która uzyskała 9,1 punktu na 10 możliwych do zdobycia! Zdobyliśmy również złotą statuetkę! Ideą konkursu jest to, by najlepsze LOGO ORŁÓW kojarzone było jednoznacznie z jakością oraz zadowoleniem Rodziców. Należy podkreślić fakt, iż wyprzedziliśmy ponad 21 255 623 firm z branży! Na nasz końcowy wynik złożyły się dwie oceny: z Facebooka szkoły, prowadzonego przez Panie: mgr Kingę Maj oraz mgr Joannę Przygodę i z Moja Firma Google oraz ze strony internetowej szkoły: www.sp24tarnow.pl prowadzonych przez Pana mgr Tomasza Maciąga. W roku 2019 byliśmy również laureatami oraz zdobyliśmy srebrną statuetkę!
Serdecznie dziękujemy wszystkim za oddane na nas głosy!

 

 

 

 

 

 

LISTA LAUREATÓW W TARNOWIE – ZOBACZ