Sukces uczennic SP Nr 24 w konkursie recytatorskim „Do Ciebie mówię wielki Tułaczu”

Sukces uczennic SP Nr 24 w konkursie recytatorskim „Do Ciebie mówię wielki Tułaczu”

Dnia 21 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 10 w Tarnowie odbyła się IX edycja konkursu recytatorskiegoDo Ciebie mówię wielki Tułaczu”, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa oraz Księcia Pawła Sanguszki. Celem konkursu było budowanie postaw patriotycznych wśród młodych Polaków oraz rozwijanie recytatorskich i aktorskich uzdolnień młodzieży. Szkołę Podstawową Nr 24 reprezentowały uczennice klasy 8A: Karolina Kulas, która recytując utwór Stanisławy Wiatr – Partyki, zdobyła III miejsce w kategorii wiersz sybiracki oraz Magdalena Bednarenko. Uczennice do konkursu przygotowała Pani mgr Joanna Dubel – Łabędź. Dziewczętom  serdecznie gratulujemy!!!