Sukcesy uczniów SP Nr 24 z klasy 3E gimnazjum z języka angielskiego

Sukcesy uczniów SP Nr 24 z klasy 3E gimnazjum z języka angielskiego

Miło nam poinformować o sukcesach z języka angielskiego uczniów Szkoły Podstawowej Nr 24 klasy 3 E gimnazjum  Martyny Chmiel oraz Jakuba Cygana. Zostali finalistami tegorocznego Małopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. Ponadto mogą pochwalić się kolejnymi sukcesami odniesionymi w konkursach organizowanych przez tarnowskie licea:
„Mała matura” – konkurs organizowany przez V LO im. Janusza Korczaka w Tarnowie, I miejsce Jakub Cygan, IV miejsce Martyna Chmiel,
► „Improve your English” – konkurs organizowany przez III LO im. Adama Mickiewicza w Tarnowie,  III miejsce Martyna Chmiel,
Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów organizowany przez I LO im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie , III miejsce Martyna Chmiel i IV miejsce Jakub Cygan. Uczniów prowadzi pani mgr Anna Czyż.