Tydzień Życzliwości

Tydzień Życzliwości

W dniach od 19 do 23 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej Nr 24 organizowany był jak co rok Tydzień Życzliwości. W poniedziałek odbyła się akcja  „Razem możemy więcej”, podczas której  każdy  mógł przyczynić się do stworzenia  obrazu drzewa symbolizującego naszą szkołę zostawiając swój odciska palca jako liść. We wtorek fotografowaliśmy się w życzliwych aranżacjach, zachęcając do tego, aby zdjęcie zainspirowało  nas do być życzliwym na co dzień. W środę wszystkie klasy wymieniały się symbolicznymi słońcami z pozdrowieniami. W czwartek miała miejsce akcja „Weź ze sobą miłe/dobre słowo i podaj dalej”. Przygotowane symboliczne buźki i miłe hasła można było podarować wybranej osobie. W piątek odbył się szkolny „MAM TALENT”. Były dwie odsłony. Jedna dla klas I-III a druga dla klas IV –VIII i gimnazjum. Wszyscy uczestnicy pięknie się zaprezentowali. Akcje przygotowały pedagożki szkolne – mgr Małgorzata Salczyńska i mgr Marta Manijak przy współpracy  Samorządu Szkolnego i jego opiekunów mgr Dagmary Sutkowskiej i mgr Katarzyny Wójcik oraz pań: Ewy Kassatti , Liliany Lach.