Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 3 i 8

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 3 i 8

Dnia 18 czerwca 2019 roku w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie odbyło się uroczyste zakończenie szkoły: klas 3 oddziałów gimnazjalnych oraz klas 8 Szkoły Podstawowej Nr 24. Należy podkreślić fakt, iż po raz ostatni żegnaliśmy absolwentów Gimnazjum Nr 2, a po raz pierwszy uczniów kończących zreformowaną Szkołę Podstawowej Nr 24. Uroczystość przygotowali absolwenci szkoły pod kierunkiem Pań: mgr Marty Sak, mgr Agnieszki Wrony oraz mgr Moniki Jasińskiej. Uroczystość prowadzili Przewodnicząca Szkoły: Julia Sus oraz Szymon Ogarek. Wszystkim wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy, a wszystkim absolwentom życzymy sukcesów w edukacji w szkołach ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych oraz w dorosłym życiu.


www.freepik.com – Designed by macrovector