Wielki sukces drużyny debatanckiej Szkoły Podstawowej Nr 24

Wielki sukces drużyny debatanckiej Szkoły Podstawowej Nr 24

Dnia 16 maja 2018 roku drużyna debatancka Szkoły Podstawowej Nr 24 pod opieką Pani mgr Marty Manijak, w składzie: Julia Sus, Kacper Majewski, Karolina Kukiełka, Anna Krajewska, Kamil Rojek i Aleksandra Radwańska, odniosła wielki sukces wygrywając finał międzyszkolnego konkursu debat obywatelskich. W finale pokonała drużynę z Gimnazjum ze Skrzyszowa. Drużyna obaliła tezę: „Polska to nie jest kraj dla młodych ludzi”. Debata była interesująca i obydwie drużyny zaprezentowały wysoki poziom. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!


http://www.tarnow.pl/Galeria/Galeria-Edukacja-i-Nauka/Galeria-Edukacja-i-Nauka-2018/Final-Mlodziezowych-Debat-Obywatelskich/FINAL-TARNOWSKICH-DEBAT-OBYWATESLKICH-FOT.-ARTUR-GAWLE-40