WSPÓŁPRACA Z TOWARZYSTWEM OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI – ODDZIAŁ TARNÓW

WSPÓŁPRACA Z TOWARZYSTWEM OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI - ODDZIAŁ TARNÓW

W 2018 roku działający przy Szkole Podstawowej Nr 24 Klub Wolontariuszy podjął współpracę z kolejnym towarzystwem pomocy – tym razem jest to TOZ – Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Tarnowie. Nasi wolontariusze w lutym i marcu tego roku poświęcili 6 dni w czasie wolnym o zajęć szkolnych na pomoc w zbiórkach karmy i środków pieniężnych dla podopiecznych TOZ, a także OTOZ. Koordynatorem szkolnym akcji były panie mgr Joanna Przygoda i mgr Aneta Górowska. Poniżej przedstawiamy listy wolontariuszy, którzy z dobrej woli serca poświęcili swój wolny czas na pomoc tym razem zwierzętom. Wśród niżej wymienionych na szczególną pochwałę zasługuje nasz najmłodszy wolontariusz z klasy 4B Krystian Mikoda .
I zbiórka – luty „DH Świt”
1.Różańska   Aleksandra
2.Kukuła Szymon
3.Karpała Gabriela
4.Mietelska Julia
5.Gąciarz Vanessa
6.Sobota Karolina
7.Tokarz Mateusz
8.Fronk Dawid
9.Duda Karol
10.Panek Piotr
11.Rzepa Aleksandra
12.Bielawski Arek
13.Brożek Oliwia
II zbiórka – marzec „Auchan”
1.      Lenart  Jakub
2.      Grzywa Adriana
3.      Król Gabriela
4.      Świątek Julia
5.      Radlińska Joanna
6.      Ligęza Julianna
7.      Nalepka Adrianna
8.      Malik Krystian
9.      Fronk Dawid
10.     Duda Karol
11.     Rolewicz Krystian
12.     Kukuła Szymon
13.     Brożek Oliwia
14.     Sobota Karolina
15.     Majchrzak Maja
16.     Szeląg Julia
17.     Markowicz  Dominika
18.     Mikoda Krystian
19.     Klimek Julia
20.     Oleksy Oliwia
21.     Baszczowski Bartosz

<a href=”http://www.freepik.com”>Designed by brgfx / Freepik</a>