Wolontariusze SP Nr 24 z wizytą w tarnowskim azylu zwiarząt

Wolontariusze SP Nr 24 z wizytą w tarnowskim azylu zwiarząt

ONE TEŻ POTRZEBUJĄ WSPARCIA, A MY CHĘTNIE POŚWIECILIŚMY IM SWÓJ WOLNY CZAS – WIZYTA W TARNOWSKIM AZYLU
UCZNIOWIE – NAUCZYCIELE – RODZICE w Szkoły Podstawowej Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika potrafią działać wspólnie w różnych obszarach – także w pomocy dla zwierząt. Oto przykład: Przez pół roku wolontariusze ze Szkoły Podstawowej Nr 24 w Tarnowie zebrali 202 kg karmy dla podopiecznych Tarnowskiego Azylu. Wśród rodziców naszych uczniów znalazł się również tata, Pan Grzegorz Moskal, który podjął wyzwanie i swój wolny czas przeznaczył na wykonanie ocieplanej budy dla psów, za fundusze zebrane przez wolontariuszy we współpracy z Radą Rodziców. Mimo ujemnej temperatury w ostatnią sobotę 17 marca 2017 wolontariusze w składzie: Zuzanna Moskal, Zuzanna Marta, Weronika Rybus, Patrycja Iwaniec, Bartosz Baszczowski i Piotr Kaczkowski pod opieką organizatorów akcji mgr Anetą Górowską i mgr Joanną Przygodą zawieźli do Azylu zebraną karmę i ręczniki, a swój wolny czas poświęcili na spacer i zabawę z podopiecznymi schroniska.