Mega Misja na świetlicy

Mega Misja na świetlicy

Udało się! Dnia 12 czerwca  2019 roku Szkoła Podstawowa Nr 24 zakwalifikowała się do Mega Misji! Od września ruszamy z zajęciami. Fundacja Orange pomoże nam uczyć mądrego i bezpiecznego korzystania z internetu. Nie możemy się doczekać! Mega Misja to program edukacyjny Fundacji Orange. Jest przeznaczony dla uczniów klas 1 – 3. W czasie zajęć prowadzonych przez 10 miesięcy nauki w szkole uczniowie poznają zasady bezpiecznego i kreatywnego korzystania z internetu. Uczą się m.in. jak zrobić dobre zdjęcie, jak legalnie skorzystać z internetowych źródeł czy jak przeprowadzić kampanię społeczną. Nasza szkoła rozpocznie zajęcia Mega Misji we wrześniu, jako jedna ze 150 szkół, które zwyciężyły w tegorocznej rekrutacji. Dotychczas z programu skorzystało już 800 szkół w całej Polsce. Koordynatorem projektu jest Pani mgr Agnieszka Wojtarowicz.