Najlepsi z Najlepszych

Najlepsi z Najlepszych

Od dnia 11 maja 2019 roku na stronie Szkoły Podstawowej Nr 24 w zakładce: Nasze sukcesy – naukowe widnieje lista laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych i tematycznych za rok szkolny 2018/2019. Należy podkreślić fakt, iż Przewodnicząca Szkoły Podstawowej Nr 24, uczennica klasy 3D Julia Sus osiągnęła niebywałe wyniki w różnego rodzaju konkursach przedmiotowych zarówno w bieżącym roku szkolnym, jak i ubiegłym!Wszystkim naszym laureatom i finalistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Osiągnięcia Julii Sus:
Rok szkolny 2018/2019:
1. Laureatka konkursów z matematyki i fizyki,
2. Finalistka konkurów z języka angielskiego, niemieckiego, chemii.
Rok szkolny 2017/2018:
1. Laureatka konkursu z biologii,
2. Finalistka konkurów z matematyki, chemii.www.freepik.com>Designed by macrovector