RODZINNY PIKNIK Z OKAZJI DNIA DZIECKA W SP NR 24

RODZINNY PIKNIK Z OKAZJI DNIA DZIECKA W SP NR 24

Dnia 1 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej Nr 24 odbył się Rodzinny Piknik z okazji Dnia Dziecka. Nauczyciele i pracownicy szkoły przygotowali mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży naszej szkoły oraz dla zaproszonych gości. Były to m. in. koncert młodych talentów, gry i zabawy sportowe, zajęcia szachowe, zabawy w języku angielskim, matematyczne, plastyczne, techniczne, zajęcia z kostką Rubika, spotkanie ze strażakami z PSP oraz pracownikami policji, młodym tarnowskim żużlowcem, tresura psów, nauka tańca, zabawy na dmuchanym zamku oraz spotkanie z kolegą ze szkoły z klasy 7B Karolem Dudą, który profesjonalnie ściga się w rajdach samochodowych. W trakcie pikniku można było zjeść pyszne smażone kiełbaski przygotowane przez naszych pracowników: Pana Kazimierza i Pana Piotra. Wszyscy bawili się wyśmienicie w ten piękny słoneczny dzień!