Wycieczka klas 3H i 3I Szkoły Podstawowej Nr 24 na Słowację

Wycieczka klas 3H i 3I Szkoły Podstawowej Nr 24 na Słowację

W dniach 29 maja do 1 czerwca 2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 24 z klas 3H i 3I pod opieką Pań: mgr Joanny Przygody i mgr Anety Górowskiej pojechali na wycieczkę na Słowację. Wyjazd trwał 4 dni. Młodzież spędziła bardzo aktywnie czas, pokonując codziennie szlaki o różnych stopniach trudności- od dosyć łagodnej drogi prowadzącej na Ścieżkę w Koronach Drzew, przez ekstremalne trasy Słowackiego Raju, po dostępne dla wycieczek szlaki Tatr Wysokich w okolicach Tatrzańskiej Łomnicy. Wszyscy uczestnicy wrócili do domów zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Przebieg wycieczki dokumentowała uczennica klasy 3H Marysia Grzyb.
https://www.youtube.com/watch?v=-9x2A0j8JoI&feature=youtu.be