Rodzinny Piknik z okazji Dnia Dziecka

Rodzinny Piknik z okazji Dnia Dziecka

Dnia 30 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 24 odbył się Rodzinny Piknik z okazji Dnia Dziecka. Nauczyciele, Rada Rodziców oraz pracownicy szkoły przygotowali mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży naszej szkoły oraz dla zaproszonych gości. Były to m. in. spotkania z leśnikami, policjantami, pracownikami straży miejskiej, finały turnieju szachowego, symultana szachowa z mistrzem szkoły, malowanie twarzy, zwierzątka z balonów, pracownia artystyczna, fotościanka, gra planszowa, turniej w układaniu kostki Rubika, zabawy z chustą animacyjną, zabawy w dmuchanym zamku i zjeżdżalni, Zumba, pokaz tańców regionalnych, pokaz cheerleaderek, spotkanie z młodym tarnowskim żużlowcem. Ważnym punktem naszego festynu był pokaz sztuk walki Krav Maga, prowadzony przez Pana Piotra Dziedzica instruktora z klubu Krav Maga Sagot oraz sportów walki klubu Legion Team, Pana Sławomira Rawińskiego, byłego strongmana, a obecnie zawodnika MMA, ambasadora firmy Food Car Black Energy, która zaopatrzyła nasze dzieci w napoje Frugo. W trakcie pikniku można było zjeść w kawiarence szkolnej: zdrowe przekąski, domowe ciasta, popcorn z maszyny oraz pyszne smażone kiełbaski przygotowane przez naszych pracowników: Pana Kazimierza i Pana Zbigniewa. Wszyscy również mogli napić się pysznego napoju FRUGO. Wszyscy bawili się wyśmienicie i nawet złe warunki atmosferyczne nie były wstanie zakłócić nam wspaniałej zabawy!