Zwycięzcy II Turnieju Szachowego

Zwycięzcy II Turnieju Szachowego

Dnia 30 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 24 w ramach Festynu Rodzinnego z okazji Dania Dziecka, rozegrano dwa finały II Turnieju Szachowego. W kategorii starsi zwycięzcą został bezkonkurencyjny drugi rok z rzędu Jakub Lenart (8C), który pokonał rewelację turnieju jedenastoletnią Urszulę Urbaś (4B). Należy podkreślić fakt, że Ula wygrała turniej w swojej kategorii wiekowej, pokonując Mateusza Łabno (5A).Nasz mistrz Jakub  Lenart w całym turnieju wygrał wszystkie dziewięć partii do zera!Po finałach została rozegrana symultana z mistrzem szkoły, w której Kuba pokonał wszystkich 7 przeciwników. Organizatorem, a zarazem sędzią zawodów był Pan mgr Tomasz Maciąg.
Wyniki całego turnieju w zakładce:
KÓŁKO SZACHOWE.


FINAŁY:
Jakub Lenart 8C – Urszula Urbaś 4B – 2:0
Urszula Urbaś (4B) – Mateusz Łabno – 2:0