WIELKIE WYRÓŻNIENIE DLA SP NR 24!

WIELKIE WYRÓŻNIENIE DLA SP NR 24!

Dnia 31 maja 2019 roku został rozstrzygnięty konkurs ORŁY EDUKACYJNE 2019 zorganizowany przez firmę Beautiful Company z Wrocławia. Mam zaszczyt poinformować, że LAUREATEM tegorocznej edycji została Szkoła Podstawowa Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Tarnowie, która uzyskała 8,6 punktu na 10 możliwych do zdobycia! Ideą konkursu jest to, by najlepsze LOGO ORŁÓW kojarzone było jednoznacznie z jakością oraz zadowoleniem Rodziców. Należy podkreślić fakt, iż wyprzedziliśmy ponad 81 tysięcy innych szkół w Polsce! Na nasz końcowy wynik złożyły się dwie oceny: 4,2 pkt z Facebooka szkoły, prowadzonego przez Panie: mgr Kingę Maj oraz mgr Joannę Przygodę i 4,4 pkt z Moja Firma Google oraz ze strony internetowej szkoły: www.sp24tarnow.pl prowadzonych przez Pana mgr Tomasza Maciąga. Serdecznie dziękujemy wszystkim za oddane na nas głosy!