Klasy 3 w Parku Rozrywki Energylandia

Klasy 3 w Parku Rozrywki Energylandia
Dnia 3 czerwca 2019 roku uczniowie klas 3 (oddziały gimnazjalne) Szkoły Podstawowej Nr 24 wybrali się wycieczkę do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręcznościowej oraz orientacji w przestrzeni a także integracja uczniów. Energylandia to wyjątkowy park rozrywki, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Potężny kompleks o przestrzeni 26 hektarów, w którym znajduje się ponad 30 różnego rodzaju nowoczesnych urządzeń. Swoją przygodę starsi uczniowie z klas gimnazjalnych rozpoczęli od najbardziej ekstremalnej strefy, przeznaczonej dla wszystkich żądnych mocnych wrażeń. Takie emocje dostarczyła na pewno niezwykle szybka i jedna z najdłuższych kolejka coasterem HYPERION,  Space Gun, Space Booster, Apocalipto. Kolejną dawkę adrenaliny dostarczyło nam ,,Tsunami Dropper” czyli wieża szybkiego spadania, gdzie żołądek podchodził do gardła. Jedną z naszych ulubionych atrakcji okazały się także atrakcje wodne tzw. FlumeRide oraz Splash Battle. Uczniowie z pewnością na długo nie zapomną wrażeń, jakich dostarczyły im przejażdżki coasterem HYPERION, rollercoasterem SPEED. Te i inne niesamowite atrakcje były ogromnym przeżyciem dla naszych uczniów. Każdy bawił się świetnie i znalazł coś dla siebie. Z pewnością jeszcze tutaj wrócimy.