Bal Absolwentów

W dniach 4 i 5 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 24 odbyły się  Bale Absolwentów: ostatniego rocznika gimnazjalistów oraz pierwszego ósmoklasistów. Obie te imprezy rozpoczęły się o godzinie 16:00. Na początek przemówiła do uczniów przewodnicząca szkoły, która życzyła im wspaniałej zabawy. Kolejnym punktem programu było wykonanie przez uczniów „Belgijki” – tańca integracyjnego.  Po nim część gimnazjalistów wskoczyła na parkiet i zaczęła wspólną zabawę. Nie wszyscy zaczęli od tańca, inni poświęcili czas na pamiątkowe fotografię na specjalnie przygotowanej fotościance.  Po krótkiej przerwie uczniowie ponownie przenieśli się na parkiet, gdzie do godziny 20 świetnie bawili się w rytm muzyki serwowanej przez DJ-ów.  Gdy nadeszła pora, by zakończyć bal, trudno było uwierzyć, że czas minął tak szybko i że za chwilę trzeba będzie się rozstać – po balu i wkrótce po kilku latach spędzonych wspólnie w murach naszej szkoły. Nad całością imprez czuwali opiekunowie Samorządu Uczniowskiego, rodzice z Rady Rodziców i wychowawcy klas.